BU PROJE DENİZLİ'YE PRESTİJ KATACAK
Haber
28 Ağustos 2021 - Cumartesi 22:41 Bu haber 309 kez okundu
 
BU PROJE DENİZLİ'YE PRESTİJ KATACAK
Prestijli bir projenin mimarı olan MFZ Grup Yapı imzasıyla hayata geçirilen Rindera, Denizli’de yükseliyor.
DENİZLİ Haberi
BU PROJE DENİZLİ'YE PRESTİJ KATACAK

35 yılı aşkın tecrübesiyle sektörde faaliyet gösteren MFZ Grup Yapı’nın imzasını taşıyan proje; üreticinin buluşma, sunum, ticaret ve bağlantı noktası olacak. Denizli’nin ezberleri bozan bir iş ve yaşam konsepti projesi Rindera, Denizli OSB bölgesinde inşa ediliyor. 15 bin 352 metrekarelik parsele inşa edilen proje, 30 bin 058 metrekare inşaat alanına sahip. İlk 3 katı AVM, 6 katı ofis, 5 katı ise otel olarak tasarlanan projede 14 kat bulunuyor.

 

İş ve ticaret merkezi Rindera, tamamlandığında Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ne yeni bir soluk getirecek. Bölgenin dünyaya açılan yüzü Rindera İş ve Yaşam Projesi; AVM, ofis, otel ve ticaret merkezinden oluşuyor.

 

Faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe dürüst, sorumlu, şeffaf ve müşteri odaklı iş yapmayı kendisine vazife edinen Rindera, Denizli OSB’de beklentilerin çok ötesinde bir yaşam standardı vadediyor. Deneyimli kadrosuyla gerek proje, gerekse şantiye aşamasında nitelikli bir insan kaynağına sahip olan Rindera İş ve Yaşam Projesi’nin müşterileri için öncelikli hedefi; titiz, hızlı, ekonomik ve yaratıcı çözümler üretmek.


İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projenin 2022 yılın ikinci çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BU, PROJE, DENİZLİ'YE, PRESTİJ, KATACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı