TÜRKİYE'DE BİR İLK OLDU
Haber
24 Ağustos 2021 - Salı 22:48 Bu haber 60672 kez okundu
 
TÜRKİYE'DE BİR İLK OLDU
Geçtiğimiz Nisan ayında gerçekleştirilen Antalya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu seçimlerinde mecliste grubu bulunan diğer siyasi partilerin de desteğini alarak İYİ Parti Kepez ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi, İnşaat Mühendisi Barış BULUT'un Antalya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu Başkanlığına seçilmesinin ardından Türkiye'de bir ilk gerçekleşmiş oldu.
ANTALYA Haberi
TÜRKİYE'DE BİR İLK OLDU

Geçtiğimiz Nisan ayında gerçekleştirilen Antalya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu seçimlerinde mecliste grubu bulunan diğer siyasi partilerin de desteğini alarak  İYİ Parti Kepez ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi, İnşaat Mühendisi Barış BULUT'un Antalya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu Başkanlığına seçilmesinin ardından Türkiye'de bir ilk gerçekleşmiş oldu.

 

Bugüne kadarki siyasi geçmişi ile sevilen ve güvenilen Barış BULUT’un ülke genelinde ilk defa İyi Parti'li bir meclis üyesinin bütün büyükşehir belediyeleri içinden komisyon başkanlığına seçilmesi İyi Parti Antalya teşkilatı için gurur kaynağı oldu.

 
Serik Belediye Başkanı Enver APUTKAN'ın damadı ve geçen yıl vefat eden CHP Milletvekili adayı Ortopedist Dr. Arif BULUT'un oğlu olan Barış BULUT, başarılı bir inşaat mühendisi olmasının yanısıra siyasetteki dürüst ve hızlı yükselişi ile de göz doldurmaya devam ediyor.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: TÜRKİYE'DE, BİR, İLK, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı