VALi SEYMENOĞLU 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
Haber
11 Mayıs 2021 - Salı 15:58 Bu haber 513 kez okundu
 
VALi SEYMENOĞLU 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında yürürlükte olan tam kapanma uygulamasında kamu kurumları vatandaşlarımıza aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyor.
ISPARTA Haberi
VALi SEYMENOĞLU 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Bu kurumların başında ise 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü bulunuyor. Öncelikle acil hizmetler olmak üzere Isparta Valiliği Vefa Sosyal Destek gruplarına da ev sahipliği yapan müdürlükte 24 saat esasına göre çalışmalar kesintisiz olarak sürdürülüyor. 

Ramazan Bayramı öncesinde 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Ömer Seymenoğlu müdürlük birimlerini tek tek gezerek görevlilere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Müdürlük bünyesinde hizmet veren Polis, Jandarma, Sağlık, İtfaiye, Orman Yangın, Vefa Sosyal Destek ve İl Seyahat Kurulu birimlerinde incelemelerde bulunan Vali Seymenoğlu yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü ziyaretinde çeşitli işlemler için müdürlüğe gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Vali Seymenoğlu vatandaşların taleplerini dinledi ve salgınla mücadele kapsamında uygulanmakta olan tedbirlere uymalarını istedi.

Kaynak: Editör: Cahit Baki Can KELEK
Etiketler: VALi, SEYMENOĞLU, 112, ACİL ÇAĞRI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı