İYİ PARTİ VATANINI SEVEN HERKESİN ORTAK BULUŞMA NOKTASIDIR

ANTALYA 20.06.2022 - 15:16, Güncelleme: 21.09.2022 - 11:57 2276+ kez okundu.
 

İYİ PARTİ VATANINI SEVEN HERKESİN ORTAK BULUŞMA NOKTASIDIR

İyi Parti Kepez İlçe Başkanı Mazlum Yücel, İyi Parti’nin Vatanını seven herkesin partisi olduğunu belirterek Antalya’lıları çay içmeye davet etti.
İyi Parti Kepez İlçe Başkanı Mazlum Yücel yaptığı açıklamada İyi Parti’nin Türkiye’nin birleştirici gücü olduğuna dikkat çekti. Yücel;” Geleceğin güçlü Türkiye’sini inşa etme yolunda önemli bir rol üstlenen partimiz, vatanını seven her bireyin ortak buluşma noktasıdır.   Orc firmasının Antalya’da yaptığı anket sonuçları, İyi Parti’nin 26.8’lik oran ile halkımızın güvenini kazandığı ve ikinci parti olduğu gerçeği de ortaya koymaktadır.  Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde ve parti programımızda da açık yüreklilikle belirttiğimiz gibi biz iyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. İyi insanları insanlık tarihine armağan etmiş bir milletiz.   Hoca Ahmet Yesevi, Mevlâna, Hacı Bektaş-ı Veli, Yunus Emre bu milletin iyi insanları arasından yetişti. Onlar insanlara iyiliği, iyi insan olmayı öğütlediler. İyiliğin peşinden koştular. İyi insanlar bu toprakları onurlandırdıktan sonra bu topraklardan o büyük Osmanlı Devleti doğdu.   Bu devlet büyüdü üç kıtaya hâkim oldu o insanların torunlarıyla, Sarı Saltuklarla... “Yaratılanı severim, yaratandan ötürü” diyerek, Gittiği yerlere sevgi kültürünü götürdü. Mazlum milletlerin umudu, Türk Milletinin ebedi önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün evlatları olan Bizler, bu değerlerle yola çıkıyoruz.   İyi insanlar iyi bir Türkiye için bir araya gelecek ve “TÜRKİYE İYİ OLACAK” Milletimize inanıyor ve güveniyoruz. Zor dönemde ve zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız. Gençlerimize iş, Kadınlarımıza yaşam hakkı ve eşitlik, Yaşlılarımıza huzur, güven ve bakım imkânı, Çocuklarımıza neşe, mutluluk ve sağlık, Milletimize birlik ve beraberlik getirmek için yola çıkıyoruz.   Seksen milyonuz. Büyük bir milletiz. Büyük bir ekonomiyiz. Çalışıyoruz ve üretiyoruz. Paylaşamıyoruz. Hakça paylaşacağız. Birlikte başaracağız. Adil olacağız. Adaleti sağlayacağız. Mazlumun, haklının yanında, zalimin karşısında olacağız.   Farklılıklarımızı değil, ortak yanlarımızı öne çıkaracağız. Farklılıklarımızı göreceğiz. Aynı türkülerle oynayan, eğlenen, evlenen Aynı acıları paylaşan, aynı ekmeği bölüşen, Aynı türkülerle ağlayan biz değil miyiz? İyi bir TÜRKİYE için varız. İyi bir TÜRKİYE için buradayız. İyi bir TÜRKİYE için yanınızdayız. İyi bir TÜRKİYE için yola çıkıyoruz.   Bu bağlamda vatanını seven tüm hemşerilerimizi, komşularımızı ikinci evleri olan Kepez İyi Parti ilçe teşkilatımıza çayımızı içmeye, dertleşmeye bekliyoruz.” Dedi
İyi Parti Kepez İlçe Başkanı Mazlum Yücel, İyi Parti’nin Vatanını seven herkesin partisi olduğunu belirterek Antalya’lıları çay içmeye davet etti.

İyi Parti Kepez İlçe Başkanı Mazlum Yücel yaptığı açıklamada İyi Parti’nin Türkiye’nin birleştirici gücü olduğuna dikkat çekti. Yücel;” Geleceğin güçlü Türkiye’sini inşa etme yolunda önemli bir rol üstlenen partimiz, vatanını seven her bireyin ortak buluşma noktasıdır.

 

Orc firmasının Antalya’da yaptığı anket sonuçları, İyi Parti’nin 26.8’lik oran ile halkımızın güvenini kazandığı ve ikinci parti olduğu gerçeği de ortaya koymaktadır.  Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde ve parti programımızda da açık yüreklilikle belirttiğimiz gibi biz iyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. İyi insanları insanlık tarihine armağan etmiş bir milletiz.

 

Hoca Ahmet Yesevi, Mevlâna, Hacı Bektaş-ı Veli, Yunus Emre bu milletin iyi insanları arasından yetişti. Onlar insanlara iyiliği, iyi insan olmayı öğütlediler. İyiliğin peşinden koştular. İyi insanlar bu toprakları onurlandırdıktan sonra bu topraklardan o büyük Osmanlı Devleti doğdu.

 

Bu devlet büyüdü üç kıtaya hâkim oldu o insanların torunlarıyla, Sarı Saltuklarla... “Yaratılanı severim, yaratandan ötürü” diyerek, Gittiği yerlere sevgi kültürünü götürdü. Mazlum milletlerin umudu, Türk Milletinin ebedi önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün evlatları olan Bizler, bu değerlerle yola çıkıyoruz.

 

İyi insanlar iyi bir Türkiye için bir araya gelecek ve “TÜRKİYE İYİ OLACAK” Milletimize inanıyor ve güveniyoruz. Zor dönemde ve zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız. Gençlerimize iş, Kadınlarımıza yaşam hakkı ve eşitlik, Yaşlılarımıza huzur, güven ve bakım imkânı, Çocuklarımıza neşe, mutluluk ve sağlık, Milletimize birlik ve beraberlik getirmek için yola çıkıyoruz.

 

Seksen milyonuz. Büyük bir milletiz. Büyük bir ekonomiyiz. Çalışıyoruz ve üretiyoruz. Paylaşamıyoruz. Hakça paylaşacağız. Birlikte başaracağız. Adil olacağız. Adaleti sağlayacağız. Mazlumun, haklının yanında, zalimin karşısında olacağız.

 

Farklılıklarımızı değil, ortak yanlarımızı öne çıkaracağız. Farklılıklarımızı göreceğiz. Aynı türkülerle oynayan, eğlenen, evlenen Aynı acıları paylaşan, aynı ekmeği bölüşen, Aynı türkülerle ağlayan biz değil miyiz? İyi bir TÜRKİYE için varız. İyi bir TÜRKİYE için buradayız. İyi bir TÜRKİYE için yanınızdayız. İyi bir TÜRKİYE için yola çıkıyoruz.

 

Bu bağlamda vatanını seven tüm hemşerilerimizi, komşularımızı ikinci evleri olan Kepez İyi Parti ilçe teşkilatımıza çayımızı içmeye, dertleşmeye bekliyoruz.” Dedi

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kanalakdeniz.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.