MUSA ERTUGAN'DAN MİTİNG GİBİ İFTAR YEMEĞİ

ANTALYA 27.03.2023 - 13:12, Güncelleme: 27.03.2023 - 13:12 17763+ kez okundu.
 

MUSA ERTUGAN'DAN MİTİNG GİBİ İFTAR YEMEĞİ

İyi Parti Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi ve 28. Dönem Antalya Milletvekili Aday Adayı Musa Ertuğan, Cumartesi günü The Marmara Otel’de adeta miting havasında gerçekleşen geniş katılımlı bir iftar yemeği verdi.
Davete İyi Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, Usta Gazeteci ve Yazar Yavuz Selim Demirağ, Elmalı Tekke Köyü Abdal Musa Dergahı Halife Postnişi Hüseyin Eriş, İyi Parti İlçe Başkanları, Merkez Sağ Partilerin Geçmiş Dönem İl ve İlçe Başkanları, Akademisyenler,  iş adamları, STK Başkanları ve partililerin yansıra yaklaşık 1200 davetli katıldı. Elmalı Tekke Köyü Abdal Musa Dergahı Halife Postnişi Hüseyin Eriş yaptığı konuşmada Musa ERTUĞAN a olan desteklerini açıkladı. Gazeteci Yazar Yavuz Selim Demirağ ise konuşmasında İlk defa böyle bir etkinliğe katıldığını belirterek Musa Ertuğan ın kişiliğini ve önemini anlatan bir konuşma yaptı. 2017 Yılında yine aynı salonda  Meral AKŞENER in katılımıyla yapılan Yemek ve Konferas programı ile başlayan İYİ PARTİ hareketinin o günlerden bu günlere gelene kadar geçen dönemin video gösterisinin izlenmesi sırasında Salonda duygu dolu anlar yaşandı. Miting havasında gerçekleşen yemekte İl Başkanı Karacan ve Musa Ertuğan'ın konuşmaları ise sık sık tezahuratlar ile kesintiye uğradı, Ertuğan yaptığı konuşmada Antalyanın ne kadar önemli olduğunu belirterek “ İptal edilen mitingler, verilmeyen salonlar ve yoğun saldırılar döneminde; Biz Antalya’da MİLBAB olarak 13 Ocak 2017’de bu salonda bir akşam yemeği, 14 Ocak günü de yine bu otelde bir konferans tertip ettik. Sn. Genel Başkanımıza da her türlü baskıya ve müdahaleye direneceğimizi, her ne pahasına olursa olsun. Bu toplantıları yapacağımızı belirttik. Sert ve çetin mücadeleler sonrası gereken izni aldık. Ve sunumda izlediğiniz kalabalık ve coşkulu bir topluluğa hitap eden, Sn. Genel Başkanımız çok memnun kalarak şahsıma hitaben “Musa Başkanım, Umudum kırılmıştı. Antalya’dan bana umut oldunuz. Allah sizlerden razı olsun.  dedi.” Dün, Antalya'da umut olduğumuz Genel başkanımız Sn. Meral Akşener, Bu gün bütün Türkiye’nin umudu olmuştur.Bu günlerin temeli, o günlerde atıldı. Dürüst, inandığı gibi yaşayan, dik duran, inandığı yolda korkmadan yürüyen Sn. Genel Başkanımız Meral Akşener’i başbakan yapmak, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de çoğunluğu sağlamak temel hedefimizdir.  ” dedi. Konuşmasının devamında 1999 seçimlerinde  her arkadaşımızdan 9 oy talebinde bulunulduğunu ve O seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi”nin %18 oy alıp 128 Milletvekili çıkardığını hatırlatan Ertuğan. Salonda bulunan 1200 kişiden her birisinin en az 2 Cumhur İttifakı üyesini ikna ederek İyi Partiye kazandırması konusunda söz aldı.
İyi Parti Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi ve 28. Dönem Antalya Milletvekili Aday Adayı Musa Ertuğan, Cumartesi günü The Marmara Otel’de adeta miting havasında gerçekleşen geniş katılımlı bir iftar yemeği verdi.

Davete İyi Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, Usta Gazeteci ve Yazar Yavuz Selim Demirağ, Elmalı Tekke Köyü Abdal Musa Dergahı Halife Postnişi Hüseyin Eriş, İyi Parti İlçe Başkanları, Merkez Sağ Partilerin Geçmiş Dönem İl ve İlçe Başkanları, Akademisyenler,  iş adamları, STK Başkanları ve partililerin yansıra yaklaşık 1200 davetli katıldı.

Elmalı Tekke Köyü Abdal Musa Dergahı Halife Postnişi Hüseyin Eriş yaptığı konuşmada Musa ERTUĞAN a olan desteklerini açıkladı. Gazeteci Yazar Yavuz Selim Demirağ ise konuşmasında İlk defa böyle bir etkinliğe katıldığını belirterek Musa Ertuğan ın kişiliğini ve önemini anlatan bir konuşma yaptı.

2017 Yılında yine aynı salonda  Meral AKŞENER in katılımıyla yapılan Yemek ve Konferas programı ile başlayan İYİ PARTİ hareketinin o günlerden bu günlere gelene kadar geçen dönemin video gösterisinin izlenmesi sırasında Salonda duygu dolu anlar yaşandı.

Miting havasında gerçekleşen yemekte İl Başkanı Karacan ve Musa Ertuğan'ın konuşmaları ise sık sık tezahuratlar ile kesintiye uğradı,

Ertuğan yaptığı konuşmada Antalyanın ne kadar önemli olduğunu belirterek

“ İptal edilen mitingler, verilmeyen salonlar ve yoğun saldırılar döneminde; Biz Antalya’da MİLBAB olarak 13 Ocak 2017’de bu salonda bir akşam yemeği, 14 Ocak günü de yine bu otelde bir konferans tertip ettik.

Sn. Genel Başkanımıza da her türlü baskıya ve müdahaleye direneceğimizi, her ne pahasına olursa olsun. Bu toplantıları yapacağımızı belirttik.

Sert ve çetin mücadeleler sonrası gereken izni aldık.

Ve sunumda izlediğiniz kalabalık ve coşkulu bir topluluğa hitap eden, Sn. Genel Başkanımız çok memnun kalarak şahsıma hitaben “ Musa Başkanım, Umudum kırılmıştı. Antalya’dan bana umut oldunuz. Allah sizlerden razı olsun.  dedi.”

Dün, Antalya'da umut olduğumuz Genel başkanımız Sn. Meral Akşener, Bu gün bütün Türkiye’nin umudu olmuştur.Bu günlerin temeli, o günlerde atıldı.

Dürüst, inandığı gibi yaşayan, dik duran, inandığı yolda korkmadan yürüyen Sn. Genel Başkanımız Meral Akşener’i başbakan yapmak, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de çoğunluğu sağlamak temel hedefimizdir.  ” dedi.

Konuşmasının devamında 1999 seçimlerinde  her arkadaşımızdan 9 oy talebinde bulunulduğunu ve O seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi”nin %18 oy alıp 128 Milletvekili çıkardığını hatırlatan Ertuğan. Salonda bulunan 1200 kişiden her birisinin en az 2 Cumhur İttifakı üyesini ikna ederek İyi Partiye kazandırması konusunda söz aldı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kanalakdeniz.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.